Filtrs Notīrīt
šķirot pēc cenas:
Ražotājs:
Monitora tips
Sērija
Ekrāna izmērs
Trendu skaits uz ekrāna
EKG
Neinvazīvais arteriālais asinsspiediena
Sirdsdarbība
Temperatūra
Kapnogrāfija (СО2)
Saturācija (SPO2)
Elpošanas frekvence
Invazīvais asinsspiediens
Multi-gas (AG)
Sirds izsviede
Anestēzijas dziļums
Printeris
Savienojums ar centrālo staciju
Displeja izmērs
Displeja veids
Saturācija (SPO2), %
Perfūzijas indekss
Izmantošana
Barošana
Pieslēgums pie datora

Veterinārija

Kārtošanas secība:
Pulsa oksimetrs ACCURO
Pulsa oksimetrs / pacientu monitors ACCURO ir portatīva medicīnas ierīce, ar ko dažu sekunžu laikā var noteikt skābekļa koncentrāciju asinīs un sirdsdarbības ātrumu. Vizuālie un skaņas trauksmes signāli, kurus var uzstādīt individuāli, sniedz iespēju ilgstoši kontrolēt pacienta stāvokli...
Pulsa oksimetrs CX100
Pulsa oksimetrs / pacientu monitors CX100 ir portatīva medicīnas ierīce, ar ko dažu sekunžu laikā var noteikt skābekļa koncentrāciju asinīs un sirdsdarbības ātrumu. Vizuālie un skaņas trauksmes signāli sniedz iespēju izmantot pulsa oksimetru / pacientu monitoru CX100 pacientu ilgstošai novēro..
Pacientu monitors Prizm3
Pacientu monitors Prizm3 ir mūsdienīgs pacientu monitors, kas ļauj kontrolēt visus svarīgākos parametrus. Tā kā pacientu monitors Prizm3 ir aprīkots ar īpašu rokturi, tad to ērti ir izmantot gan stacionāros, gan transportēšanas apstākļos.    Pacientu monitors Prizm3 ļau..
Pacientu monitors Prizm5
Pacientu monitors Prizm5 ir pietiekoši kompakts, viegls svara ziņā. Pacientu monitors Prizm5 reģistrē: SpO2, EKG, NIBP (neinvazīvais asinsspiediens), temperatūru, elpošanas ātrumu, invazīvais asinsspiediens, CO2.   Pogas uz vadības paneļa ļauj konfigurēt ierīci, atkarībā no..