Filtrs Notīrīt
šķirot pēc cenas:
Ražotājs:
Displeja izmērs
Displeja veids
Saturācija (SPO2), %
Perfūzijas indekss
Izmantošana
Barošana
Pieslēgums pie datora
Ekrāns
Piespiedu izelpas tilpums (FEV)
Izelpas plūsmas ātrums (PEF)
Мгновенный объем скорости (FEF)
Maksimālais apjoms
Gaisa ātruma diapazons
Mērījuma kļūda
Ierīces kļūda
Datu ierakstīšana
Grafiku attēlojums
Informācija
Programmatūras nodrošināšana

Terapija

Kārtošanas secība:
Pulsa oksimetrs ACCURO
Pulsa oksimetrs / pacientu monitors ACCURO ir portatīva medicīnas ierīce, ar ko dažu sekunžu laikā var noteikt skābekļa koncentrāciju asinīs un sirdsdarbības ātrumu. Vizuālie un skaņas trauksmes signāli, kurus var uzstādīt individuāli, sniedz iespēju ilgstoši kontrolēt pacienta stāvokli...
Pulsa oksimetrs CX100
Pulsa oksimetrs / pacientu monitors CX100 ir portatīva medicīnas ierīce, ar ko dažu sekunžu laikā var noteikt skābekļa koncentrāciju asinīs un sirdsdarbības ātrumu. Vizuālie un skaņas trauksmes signāli sniedz iespēju izmantot pulsa oksimetru / pacientu monitoru CX100 pacientu ilgstošai novēro..
Pulsa oksimetrs СMS50C
Pulsa oksimetrs СMS50C ir kompakta un viegli pārnēsajama ierīce skābekļa piesātinājuma mērijumiem. Pulsa oksimetrs СMS50C reģistrē skābekļa piesātinājumu (SpO2,%) un pulsu (PR, sitieni / min). Mērīšanas diapazons SpO2: 0 - 100% un PR: 30-250 sitieniem / min. Oksimetram izmanto divas AAA ..
36,77 € + PVN
Bez nodokļa: 36,77 € + PVN
Spirogrāfs SP10
Spirogrāfs SP10 ir diagnostikas ierīce, kas mēra ieelpotā un izelpotā gaisa tilpumu. Pacientam ir jāveic dziļa ieelpa un tad izelpa, cik ātri vien iespējams. Uz displeja tiks attēloti šādi parametri: Forced Vital Capacity (plaušu tilpums), Forced Expired Volume in one second (FEV1) (forsētas..
270,00 € + PVN
Bez nodokļa: 270,00 € + PVN