Filtrs Notīrīt
šķirot pēc cenas:
Ražotājs:
Displeja izmērs
Displeja veids
Saturācija (SPO2), %
Perfūzijas indekss
Izmantošana
Barošana
Pieslēgums pie datora
Displejs
Termoprinteris
Papīrs, mm
Augļa sirdsdarbība
Otra augļa sirdsdarbība
Mātes tonuss
Augļa kustības
Notikumu marķieris
Datu arhīvs
Automātiska Fischer analīze
Kontrole: HR, SpO2, BP
Kontrole: HR, SpO2, BP, temperatūra, elpošanas ātrums, EKG
Akumulators

Dzemdniecība un ginekoloģija

Kārtošanas secība:
Pulsa oksimetrs СMS50C
Pulsa oksimetrs СMS50C ir kompakta un viegli pārnēsajama ierīce skābekļa piesātinājuma mērijumiem. Pulsa oksimetrs СMS50C reģistrē skābekļa piesātinājumu (SpO2,%) un pulsu (PR, sitieni / min). Mērīšanas diapazons SpO2: 0 - 100% un PR: 30-250 sitieniem / min. Oksimetram izmanto divas AAA ..
36,77 € + PVN
Bez nodokļa: 36,77 € + PVN
Fetālais monitors L8 LED+LCD ekrāns
Fetālais monitors L8 LED monitors ir piemērots komfortablam mazuļa monitoringam gan slimnīcās, gan mājas apstākļos.    Fetālā monitora L8 LED iezīmes: - Viegls un kompakts dizains;   - LED indikatori, kas attēlo mazuļa sirdsdarbību, mazuļa kustības;   ..
Fetālais monitors L8 7 TFT
Fetālais monitors L8 7 TFT monitors ir piemērots komfortablam mazuļa monitoringam dzemdību zālē ar automātisku cistogrammas funkcijas analīzi.  Fetālā monitora L8 7 TFT ekrāns tiek piedāvāts divās modifikācijās: standarta un paplašinātā ar mātes uzraudzību.   Fetālā mon..
Fetālais monitors G6B+
Fetālais monitors G6B+ ir uzticīgs palīgs sarežģītu dzemdību procesu laikā, jo veic visu mazuļa un mātes dzīvībai svarīgu procesu uzraudzību. Aprīkots ar automātisku cistogrammas programmas analīzi. Fetālais monitors G6B+ ir aprīkots ar lielu informatīvu TFT 12,1” ekrānu, kuram ir regulējams ..