HEACO

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Aksesuāri brūču terapijai
Sterilo saišu komplekts un tvertne eksudātam ir neatņemamas vakuuma brūču terapijas sastāvdaļas.  Saites sastāv lielām porām, un ir izgatavotas no augstākas kvalitātes materiāliem, kas labi līmējas pie ķermeņa, nodrošinot stabilu fiksāciju un hermētiskumu, pasargojot brūci no infekcijām...
Pulsa oksimetrs ACCURO
Pulsa oksimetrs / pacientu monitors ACCURO ir portatīva medicīnas ierīce, ar ko dažu sekunžu laikā var noteikt skābekļa koncentrāciju asinīs un sirdsdarbības ātrumu. Vizuālie un skaņas trauksmes signāli, kurus var uzstādīt individuāli, sniedz iespēju ilgstoši kontrolēt pacienta stāvokli...
Pulsa oksimetrs CX100
Pulsa oksimetrs / pacientu monitors CX100 ir portatīva medicīnas ierīce, ar ko dažu sekunžu laikā var noteikt skābekļa koncentrāciju asinīs un sirdsdarbības ātrumu. Vizuālie un skaņas trauksmes signāli sniedz iespēju izmantot pulsa oksimetru / pacientu monitoru CX100 pacientu ilgstošai novēro..
Pulsa oksimetrs СMS50C
Pulsa oksimetrs СMS50C ir kompakta un viegli pārnēsajama ierīce skābekļa piesātinājuma mērijumiem. Pulsa oksimetrs СMS50C reģistrē skābekļa piesātinājumu (SpO2,%) un pulsu (PR, sitieni / min). Mērīšanas diapazons SpO2: 0 - 100% un PR: 30-250 sitieniem / min. Oksimetram izmanto divas AAA ..
36,77 € + PVN
Bez nodokļa: 36,77 € + PVN
Spirogrāfs SP10
Spirogrāfs SP10 ir diagnostikas ierīce, kas mēra ieelpotā un izelpotā gaisa tilpumu. Pacientam ir jāveic dziļa ieelpa un tad izelpa, cik ātri vien iespējams. Uz displeja tiks attēloti šādi parametri: Forced Vital Capacity (plaušu tilpums), Forced Expired Volume in one second (FEV1) (forsētas..
270,00 € + PVN
Bez nodokļa: 270,00 € + PVN
Vakuuma sūknis brūču terapijai NP32
NP32 vakuuma sūkņi ir plaši pielietojami ķirurģijā, traumatoloģijā u.c., piemērojot negatīvu spiedienu uz brūces virsmu. Tas samazina tūsku un baktēriju kolonizāciju brūces vietā, kā arī veicina jaunu audu veidošanos, lai veicinātu efektīgu brūču dziedināšanas procesu. Pieejami viena vei..
Bezkontakta termometrs DT-8806S
PIEEJAMS NO  14.04.2020   Bezkontakta termometra DT-8806S galvenā priekšrocība ir:ātrs mērīšanas laiks , drošība, higiēna.   Termometrs bezkontakta temperatūras mērīšanai samazina inficēšanās risku, jo temperatūras mērījums notiek attālināti.Bezkontakta termometrs D..
63,00 € + PVN
Bez nodokļa: 63,00 € + PVN
Skābekļa koncentrators MQ50 (5 litri) un arī noma!
Skābekļa koncentrators M50 ir kompakts, ideāli piemērots individuālai lietošanai mājas apstākļos, kā arī medicīnas iestādēm. Skābekļa piegāde tiek veikta ar ātrumu 5 litri minūtē ar skābekļa koncentrāciju ne mazāku kā 93%.   Skābekļa koncentratora MQ50 priekšrocības:   -..
1 101,10 € + PVN
Bez nodokļa: 910,00 € + PVN
Fetālais monitors L8 LED+LCD ekrāns
Fetālais monitors L8 LED monitors ir piemērots komfortablam mazuļa monitoringam gan slimnīcās, gan mājas apstākļos.    Fetālā monitora L8 LED iezīmes: - Viegls un kompakts dizains;   - LED indikatori, kas attēlo mazuļa sirdsdarbību, mazuļa kustības;   ..
Fetālais monitors L8 7 TFT
Fetālais monitors L8 7 TFT monitors ir piemērots komfortablam mazuļa monitoringam dzemdību zālē ar automātisku cistogrammas funkcijas analīzi.  Fetālā monitora L8 7 TFT ekrāns tiek piedāvāts divās modifikācijās: standarta un paplašinātā ar mātes uzraudzību.   Fetālā mon..
Fetālais monitors G6B+
Fetālais monitors G6B+ ir uzticīgs palīgs sarežģītu dzemdību procesu laikā, jo veic visu mazuļa un mātes dzīvībai svarīgu procesu uzraudzību. Aprīkots ar automātisku cistogrammas programmas analīzi. Fetālais monitors G6B+ ir aprīkots ar lielu informatīvu TFT 12,1” ekrānu, kuram ir regulējams ..
Pacientu monitors Prizm3
Pacientu monitors Prizm3 ir mūsdienīgs pacientu monitors, kas ļauj kontrolēt visus svarīgākos parametrus. Tā kā pacientu monitors Prizm3 ir aprīkots ar īpašu rokturi, tad to ērti ir izmantot gan stacionāros, gan transportēšanas apstākļos.    Pacientu monitors Prizm3 ļau..
Pacientu monitors CX210 (CAPNO3)
Pacientu monitors CX210 (CAPNO3) sniedz iespēju uzraudzīt vairākas dzīvībai vitāli svarīgas funkcijas, kā EtCO2, SpO2, EKG, NIBP, elpošanas frekvenci. Garantijas laiks 24 mēneši.   ..
Pacientu monitors Prizm5
Pacientu monitors Prizm5 ir pietiekoši kompakts, viegls svara ziņā. Pacientu monitors Prizm5 reģistrē: SpO2, EKG, NIBP (neinvazīvais asinsspiediens), temperatūru, elpošanas ātrumu, invazīvais asinsspiediens, CO2.   Pogas uz vadības paneļa ļauj konfigurēt ierīci, atkarībā no..